Redizajn

Redizajnujem svoj produkt

Redizajn

Vďaka Lean UX prístupu vám pomôžeme urobiť odvážny krok vpred a priniesť do vášho produktu zaujímavé inovácie. Bez toho, aby sme zmenou zmiatli zákazníkov.

Redizajn komplexného projektu dokáže byť pomerne veľkou výzvou. Nechcete zmenami sklamať či zmiatnuť súčasných zákazníkov, ale chceli by ste urobiť odvážny krok vpred a priniesť na trh vzrušujúce novinky. Aby sme vám to uľahčili, poskytneme vám špecializovaný tím pracujúci v agilnom prostredí, ktorý sa projektu dokáže rýchlo prispôsobiť a vo výsledkoch dodržiava vysoké štandardy kvality.

Multidisciplinárny tím

Získate tím troch až siedmich ľudí zložený z facilitátorov, UX dizajnérov, vizuálnych dizajnérov a front-end developerov, ktorý bude zameraný výlučne na váš projekt. Tím pracuje spoločne z jedného miesta a na dennej báze si vymieňa informácie o projekte, čo nám pomáha prinášať kvalitné výsledky. Ak je to možné, spolupracujeme aj s back-end developermi, vďaka čomu dokážeme už za tri týždne doručiť prvé hmatateľné výstupy.

Lean UX

Pri práci používame metodiku Lean UX a pracujeme v dvojtýždňových cykloch nazývaných “šprinty”. Na začiatku každého šprintu si ako cieľ stanovíme konkrétny výsledok, ktorý chceme za dva týždne zrealizovať, a následne robíme všetko pre to, aby sme ho dosiahli. Rozdelením projektového plánu na menšie kúsky máme riziká pod kontrolou oveľa lepšie ako v štandardnom Waterfall prístupe.

Zmena priorít

Projekt je živý organizmus. Priority sa menia a my s tým počítame. Preto sa na začiatku každého šprintu rozhodujeme, čo je ďalšia najdôležitejšia výzva, ktorú musíme riešiť.

Záruka kvality

Každý šprintový deň prispieva k neustále sa zlepšujúcej kvalite vášho projektu. Dvakrát týždenne k nemu prizývame aj ďalších seniorných kolegov, ktorý naše dizajnové rozhodnutia podrobujú pozornej spätnej väzbe.

Začíname v pondelok stretnutím s vami a diskusiou o výzvach projektu prostredníctvom hĺbkového workshopu.
V utorok načrtneme koncepty a nápady, ktoré riešia tieto výzvy, a otestujeme ich s používateľmi.
V stredu riešenie na základe testovania iterujeme a opäť otestujeme.
Vo štvrtok a v piatok vyrábame prototyp vášho produktu s detailným copywritingom a interakciami.
Druhý týždeň venujeme testovaniu a zapracovávame detaily do prototypu.
Dizajnérske a developerské tímy pracujú paralelne s UX tímom.

Living styleguide

Digitálne prostredia sú veľmi komplexné, zložité a presahujú do rôznych platforiem. Na to, aby sme používateľský zážitok z ich návštevy spravili celistvejším, nám slúžia Design systémy. Obsahujú repozitár nakódovaných komponentov (buttony, farby, typografiu...) a patterny (napríklad ako má vyzerať prihlasovacia stránka), ale tiež dizajnové princípy a hodnoty vašej spoločnosti.