Výskumy renomovaných konzultačiek dlhodobo potvrdzujú, že spoločnosti, ktoré proaktívne pracujú so zákazníkom, majú nielen spokojnejšiu klientskú bázu, ale aj lepšiu profitabilitu, vyššiu spokojnosť zamestnancov a úspešnejšie predávajú. Nie je teda otázkou, či majú organizácie počúvať zákazníka, ale kedy s tým začnú a aké budú úspešné.

Príďte si vypočuť kľúčové zistenia z výskumu, v ktorom sme v spolupráci so Slovenskou User Experience Asociáciou zmapovali, ako sa slovenským organizáciám darí v dennej prevádzke aj dlhodobej stratégii zohľadňovať zistenia o zákazníkoch.

V utorok 20. júna 2023 o 17.30 privítame v Lighting Beetle* expertky a expertov z Orange Slovensko, magistrátu mesta Bratislava, Business Lease a mnohých ďalších. Či už pracujete v súkromnom alebo verejnom sektore, spoznajte vedúce CX osobnosti slovenského trhu a inšpirujte sa praxou úspešných.

Kapacita je limitovaná, rezervujte si svoje miesto na koklesova@lbstudio.sk.

Detaily podujatia

Téma: Lighting Talks* o stave CX na Slovensku
Dátum: Utorok 20. júna 2023 o 17:30
Rečníci: Orange Slovensko, Inovácie mesta Bratislava, Business Lease, Lighting Beetle* – anotácie nájdete nižšie
Miesto: OSOBNE v kancelárii Lighting Beetle*, vstup nájdete podľa tohto videonávodu
Vstup: Kapacita je limitovaná, rezervujte si miesto na koklesova@lbstudio.sk

Program večera

Michal Blažej: Správa o stave CX na Slovensku


Michal Blažej, Managing Director Lighting Beetle*, sa s vami podelí o závery z prieskumu, ktorý hĺbkovo mapuje, ako efektívne pracujú firmy na Slovensku s hlasom zákazníka. Prevedie vás zisteniami o tom, čím slovenský trh v roku 2023 prekvapil v porovnaní so svetovým štandardom, ako aj pohľadom na vnútorné fungovanie organizácií a ich takzvanú Customer Experience vyspelosť.

Panelová diskusia: Kam smerujú úspešné organizácie?


Michal bude pokračovať podnetnou diskusiou o budúcnosti zákazníckeho zážitku so zástupcami najvyspelejších organizácií z verejného aj súkromného sektora.

Katarína Boledovičová, CXO Orange Slovensko, má viac ako 17-ročnú skúsenosť na vedúcich pozíciách, mimo iného zodpovedných za retailovú stratégiu a digitálne transformácie, zákaznícku skúsenosť a inovácie. Stála za vytvorením digitálnej a omnichanel stratégie pre región 13 krajín CEE v Raiffeisen Bank International, dnes zlepšuje CX v telekomunikáciách.

Petra Dzurovčinová, Chief Innovation Officer Inovácii mesta Bratislava, sa venuje rozvoju technických aj procesných inovácií, spolupráci s akademickým, podnikateľským a tretím sektorom, tvorbe mestského laboratória a riadeniu pilotných projektov. Súčasťou jej práce je aj medzinárodná spolupráca na pôde Eurocities a iných platformách.

Pavol Mikolaj, CX & IT Process Manager Business Lease Slovakia, v paneli zastupuje segment stredne veľkých firiem. Spoločnosť Business Lease Slovakia posledných 5 rokov prechádza systematickou CX transformáciou a v minulom roku získala prestížne svetové ocenenie hodnotiace prístup k zákazníkom Customer Centricity World Series Awards 2022.

Zľava: Katarína Boledovičová, Petra Dzurovčinová, Pavol Mikolaj

Večer uzavrieme networkingom s občerstvením. Kapacita je limitovaná, rezervujte si miesto na koklesova@lbstudio.sk.

O sérii

Lighting Talks* je séria stretnutí organizovaných Customer Experience štúdiom Lighting Beetle*. Podujatia pokrývajú témy od UX dizajnu, dátovej analýzy, výskumu, vývoja, zákazníckej skúsenosti, produktového manažmentu a ďalších. Večery sú vhodné pre každého, kto rozumie biznisovej hodnote kvalitnej zákazníckej skúsenosti a hľadá inšpiráciu.