Dizajn je všade okolo nás. Preto som sa rozhodol, že si budem do štúdia volať hostí, s ktorými sa na dizajn pozrieme z rôznych uhlov. Cez témy, ktoré s dizajnom súvisia, no bežne ich s ním nespájame.

Mojím hosťom v prvej epizóde je analytik Adam Marek. Študoval informatiku v Londýne, biznis na francúzskom INSEAD a pritom stihol spoluzaložiť a tri roky viesť Viamo. Dnes je riaditeľom odboru na Útvare hodnoty za peniaze na ministerstve financií.

Keď sme sa s Adamom stretli na jednom klientskom projekte, nikdy nám nedovolil rozhodnúť sa na základe pocitov a emócií. Má vycibrené kritické myslenie a vždy dôkladne študoval dáta, aby sme urobili rozumné rozhodnutie. V podcaste nabitom insightmi sme sa porozprávali aj o tom, ako vyhodnotiť, či má nápad na nový biznis zmysel alebo nie.


Minimum Viable Podcast vám prináša najväčšie slovenské UX štúdio LB*

Dizajn je všade okolo nás. Mimimum Viable Podcast skúma dizajn s malým “d” – teda ten, ktorý hľadá riešenia na problémy ľudí. So svojimi hosťami sa v ňom venujem témam, ktoré s dizajnom súvisia, no bežne ich s ním nespájame. Za spoluprácu na produkcii ďakujem štúdiu Zeldeo.

Minimum Viable Podcast nájdete na:

Poteším sa každému vypočutiu, followu, zdieľaniu aj podnetu na zlepšenie. Svoje tipy na zaujímavé osobnosti, s ktorými sa môžem porozprávať o dizajne, mi môžete poslať na podcast@lbstudio.sk.

Príjemné počúvanie :)