Dizajn systémy už nie sú populárne len v rýchlo rastúcich startupoch či megalomanských korporátoch. Pomaly, ale isto sa z nich stávajú základové kamene pre vývoj produktov vo firmách všetkých typov a veľkostí. Ako však dizajnový systém budovať čo najlepšie s ohľadom na vaše špecifické prostredie? Ako ho udržiavať, popularizovať a stavať vízie pre jeho budúcnosť?

Pozývame vás k Lighting Talks*, novú sériu hybridných meetupov pod hlavičkou nášho Customer Experience štúdia Lighting Beetle*. Pri príležitosti Svetového týždňa dizajn systémov 2022 (WDSW) sme venovali prvé podujatie práve téme dizajn systémov. 80-minútový záznam meetupu je tu pre vás, či už ste dizajnér, vývojár, produktový líder alebo jednoducho fanúšik systematického prístupu k dizajnu zákazníckej skúsenosti.

Lightning talks:

Adam Močkoř, Lead front-end developer v Lighting Beetle*
Project-first: Udržateľný spôsob budovania dizajn systémov

Nathan Beddows, UX copywriter pre Škoda Auto
Ako písať dokumentáciu pre dizajn systém, ktorému sa dostalo svetového uznania vďaka oceneniu Red Dot Design Award

Nathan Beddows a Adam Močkoř, rečníci Lighting Talks* o dizajnových systémoch

Detaily podujatia

Téma: Lighting Talks* o dizajn systémoch

Dátum: utorok 20. septembra 2022 o 18:00

Miesto: Online alebo Lighting Beetle* kancelária v Pradiareň 1900, Bratislava

Vstup: voľný, nutná registrácia

Registrácia na podujatie bola uzavretá.

Agenda večera

17:30 – Otvorenie vstupu pre hostí na mieste konania

18:00 – Privítanie a predstavenie (začiatok online streamu)

18:10 – Talk Adama Močkořa a Q&A

18:40 – Talk Nathana Beddowsa a a Q&A

19:15 – Networking na mieste (koniec online streamu)

20:30 – Lighting Beetle* sa zatvára

O sérii

Lighting Talks* je séria hybridných stretnutí organizovaných Customer Experience štúdiom Lighting Beetle*. Podujatia pokrývajú témy od UX dizajnu, dátovej analýzy, výskumu, vývoja, zákazníckej skúsenosti, produktového manažmentu a ďalších. Večery sú vhodné pre každého, kto rozumie biznisovej hodnote kvalitnej zákazníckej skúsenosti, a hľadá inšpiráciu.

Od agentúr po korporáty, od freelancerov po manažérov – vždy načerpáte niečo nové z dvoch lightning talks a/alebo panelovej diskusie, starostlivo pripravenej na konkrétnu tému spojenú s tvorbou zákazníckeho zážitku. Osobne v našej kancelárii v Bratislave alebo odkiaľkoľvek cez online stream. Záznamy budú dostupné krátko po každom podujatí na našom Youtube kanáli.