Inšpirujte sa!

Lighting Talks* o zvyšovaní CX zrelosti vo firme

V utorok 26. marca 2024 vás pozývame diskusiu o zavádzaní a podpore firemnej stratégie orientovanej na zákazníka. Kapacita je limitovaná, rezervujte si miesto.

Jobcast: Ako vyzerá práca v Lighting Beetle*?

Nahliadnite do každodenného fungovania najväčšieho slovenského CX štúdia a zistite, ako vyzerá práca Managing Directora Michala Blažeja.

Ako zlepšovať UX v štátnej správe?

Štátna správa má obrovský potenciál na zlepšenie UX. My sme dostali príležitosť redizajnovať elektronickú schránku Slovensko.sk.

UX Forum: Správa o stave CX na Slovensku

Michal Blažej, Managing Director Lighting Beetle* predstavil na podujatí UX forum výsledky našej štúdie o úrovni zrelosti CX v slovenských firmách.

Lighting Talks* o tvorbě služeb s velkým dopadem

Připojte se k nám ve středu 20. září 2023 – online nebo osobně – v krásném prostředí Opero v Praze. Vstup zdarma, registrace nutná.

Konferencia BIS: 7 šťastných rokov slovenského eGovu

Michal Blažej, Managing Director Lighting Beetle*: “Slovenský verejný sektor sa na škále CX vyspelosti nachádza na úrovni 3: Vzrastajúce CX. Výzvou je potreba centralizácie.”

Lighting Talks* o stave CX na Slovensku

V utorok 20. júna 2023 vám predstavíme zistenia z výskumu o schopnosti slovenských firiem uplatňovať zákaznícky orientovaný prístup. Kapacita je limitovaná, rezervujte si miesto.

Lighting Talks* o zákazníckom zážitku v kultúre

Pridajte sa k nám v stredu 29. marca 2023 online alebo v kinosále zrekonštruovanej Slovenskej Národnej Galérie v Bratislave. Vstup voľný, nutná registrácia.

Forum inAgile: Ako zazmluvniť a praktizovať agilný prístup v dizajnových projektoch

Juraj Blichár, náš riaditeľ produkcie, rozprával na konferencii Forum inAgile o tom, ako sa nám v spoluprácach s klientmi darí uplatňovať princípy Lean UX.

UX Forum: Jeden šprint v živote dizajnového tímu v Lighting Beetle*

Nedarí sa vášmu produktovému tímu dodávať v dohodnutom čase a rozpočte? Naša tímlíderka Ivana Molnárová vám vysvetlí, prečo v Lighting Beetle* pri tvorbe produktov a služieb “šprintujeme”.

Vstúpte do katedrály
dizajnu

Kam smerujete? Radi s vami načrtneme plán pri káve.

Stretnime sa