Inšpirujte sa!

Lighting Talks* o tvorbě služeb s velkým dopadem

Připojte se k nám ve středu 20. září 2023 – online nebo osobně – v krásném prostředí Opero v Praze. Vstup zdarma, registrace nutná.

Lighting Talks* o stave CX na Slovensku

V utorok 20. júna 2023 vám predstavíme zistenia z výskumu o schopnosti slovenských firiem uplatňovať zákaznícky orientovaný prístup. Kapacita je limitovaná, rezervujte si miesto.

Lighting Talks* o zákazníckom zážitku v kultúre

Pridajte sa k nám v stredu 29. marca 2023 online alebo v kinosále zrekonštruovanej Slovenskej Národnej Galérie v Bratislave. Vstup voľný, nutná registrácia.

Forum inAgile: Ako zazmluvniť a praktizovať agilný prístup v dizajnových projektoch

Juraj Blichár, náš riaditeľ produkcie, rozprával na konferencii Forum inAgile o tom, ako sa nám v spoluprácach s klientmi darí uplatňovať princípy Lean UX.

UX Forum: Jeden šprint v živote dizajnového tímu v Lighting Beetle*

Nedarí sa vášmu produktovému tímu dodávať v dohodnutom čase a rozpočte? Naša tímlíderka Ivana Molnárová vám vysvetlí, prečo v Lighting Beetle* pri tvorbe produktov a služieb “šprintujeme”.

LB*Webinár: Ako navrhnúť príťažlivú produktovú ponuku

Pri výbere poskytovateľa sú zákazníci často zavalení komplikovanou ponukou produktov. Z nášho webinára sa naučíte rôzne úrovne intervencie na základe zákazníckeho prieskumu.

Lighting Talks* o dizajn systémoch

Pridajte sa k nám v utorok 20. septembra 2022 online alebo v našej kancelárii Lighting Beetle* v bratislavskej Pradiarni. Vstup voľný, nutná registrácia.

Friends of Figma: Čo je facilitácia a ako sa v nej zlepšiť?

Facilitácia býva podceňovaná, no v našom CX štúdiu sme jej veľkými fanúšikmi. V čom nám pomáha, aj ako s ňou začať sa dozviete od našej Design Lead, Kristíny Malíkovej.

Podcast: Ako fungujú digitálne banky a čo od nich požadujú používatelia?

To, čo nás na digitálnych bankách ohuruje, je jednoduchosť. No najväčšou chybou UX bankových aplikácií je, ak sa snažia o "one size fits all" prístup.

Podcast: Dizajnujeme produkty s empatiou, vraví o LB* Marek Šolc

V čom je výhodnejšie dizajnové štúdio oproti in-house UX dizajnérom? A prečo sa vlastne voláme Lighting Beetle*? Odpovede v podcaste Krok vpred prezradil spoluzakladateľ LB*, Marek Šolc.

Vstúpte do katedrály
dizajnu

Kam smerujete? Radi s vami načrtneme plán pri káve.

Stretnime sa